На допомогу вчителям

Карта сайта

Банер Горячая линия

 

сад6

 

 

Орієнтовна

мережа занять

на 2018-2019 навчальний рік

група № 4 «Сонечко»

(ранній дошкільний вік)

 

Пн

09.00-09.10

Художньо-продуктивна діяльність, образотворча діяльність, малювання

09.20-09.30

Здоров’я та фізичний розвиток

Вт

09.00-09.10

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

09.20-09.30

Ознайомлення із соціумом

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
Ср

9.00-09.10

Здоров’я та фізичний розвиток

09.20-09.30

Сенсорний розвиток

Чт

09.00-09.10

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

09.20-09.30

Ознайомлення з природним довкіллям

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

Пт

09.00-09.10

Сенсорний розвиток

09.20-09.30

Художньо-продуктивна діяльність, ліплення-І,ІІІ тиждень; аплікація-ІІ, ІV тиждень

 

група № 3 «Капітошка»

(молодший дошкільний вік)

 

Пн

09.00 -09.15

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

09.25-09.40

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

ІІ половина

Художньо-продуктивна діяльність, образотворче мистецтво, малювання

Вт

09.00 -09.20

Здоров’я та фізичний розвиток

09.25-09.40

Логіко-математичний розвиток

ІІ половина 16.00-16.50

Фізкультурні розваги

Ср

09.00-09.15

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художня література)

09.25 – 09.40

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

ІІ половина

Ознайомлення із соціумом

Чт

09.00-09.20

Здоров’я та фізичний розвиток

09.25-09.40

Ознайомлення з природним довкіллям

ІІ половина

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

Пт

09.00 -09.15

Художньо-продуктивна діяльність, ліплення-І,ІІІ тиждень; аплікація-ІІ, ІV тиждень

09.25-09.40

Ознайомлення із соціумом

 

група № 1 «Чомучки»

(середній дошкільний вік)

 

Пн

09.00-09.20

Художньо-продуктивна діяльність, образотворче мистецтво, ліплення

09.30-09.50

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

ІІ половина

Культура мовленнєвого спілкування

Вт

09.00-09.20

 Логіко-математичний розвиток

09.30-09.50

Здоров’я та фізичний розвиток

ІІ половина 16.00-16.50

Фізкультурні розваги

Ср

09.00-09.20

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування, навчання грамоті

09.30- 09.50

Художньо-продуктивна діяльність, образотворче мистецтво, аплікація/конструювання

ІІ половина

Ознайомлення з природним довкіллям

Чт

09.00-09.20

Розвиток мовлення

09.30-09.50 

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

ІІ половина

Ознайомлення із соціум

Пт

09.00-09.20

Художньо-продуктивна діяльність, образотворче мистецтво, малювання

09.30-09.50 

Здоров’я та фізичний розвиток

ІІ половина

Ознайомлення із соціумом

 

група № 2 «Бджілка»

(старший дошкільний вік)

 

Пн

09.00-09.25 

 Культура мовленнєвого спілкування

09.35-10.00

Художньо-продуктивна діяльність, образотворче мистецтво, ліплення

10.10-10.35

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

 ІІ половина

Ознайомлення із соціумом

Вт

09.00-09.25

Логіко-математичний розвиток

09.35-10.00

Ознайомлення із соціумом

10.10-10.35

Здоров’я та фізичний розвиток

ІІ половина 16.00-16.50

Фізкультурні розваги

Ср

09.00-09.25

Логіко-математичний розвиток

09.35-10.00

Ознайомлення з природним довкіллям

10.10-10.35

Розвиток мовлення

ІІ половина

Ознайомлення із соціумом

Чт

09.00-09.25

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування, навчання грамоті

09.35-10.00

Художньо-продуктивна діяльність, образотворче мистецтво, аплікація/конструювання

10.10-10.35

Художньо-продуктивна діяльність, музична діяльність

Пт

09.00-09.25

Ознайомлення з природним довкіллям

09.35-10.00

 Художньо-продуктивна діяльність, образотворче мистецтво, малювання

10.10-10.30

Здоров’я та фізичний розвиток