![изображение viber 2021 04 03 12 38 20](/images/Images/05.04.2021/изображение_viber_2021-04-03_12-38-20.jpg)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Бібліотекар Тетяна Михайлівна продемонструвала різноманітність незвичайних дитячих книжок. Учні із великим задоволенням взяли участь у літературній вікторині, слухали дитячі вірщі (написані Тетяною Михайлівною)пригадували правила користування книгою, з казковими героями співали пісні і навіть танцювали. Все було дуже пізнавально, весело та цікаво.
В кінці свята, діти від щирого серця подарували
в шкільну бібліотеку нові, сучасні книжки.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
Книга — мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.
![167858842 3900562270035890 3270151261456348573 n](/images/Images/05.04.2021/167858842_3900562270035890_3270151261456348573_n.jpg)
![168013384 3900562170035900 319104132364686217 n](/images/Images/05.04.2021/168013384_3900562170035900_319104132364686217_n.jpg)